KONST / Litografier / Färglitografi 13229240
nr 1322 9240
Nils Wedel
(1897-1967), Sverige
Färglitografi, Nils Wedel (1897-1967), Signerad, numrerad 254/260. Motivet: 31x64 cm
Nils Wedel, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1897, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:09:48
25/4 14:33:33
Nils Wedel
Läs mer om Nils Wedel